ZAHgs 14:30 NMISfb

SHAgs 14:30 NASfb

PAYgs 14:30 MERfb

SSUgs 20:30 AMZfb

STLgs 20:30 BRKfb

LEOgs 20:30 CTCfb

MUNgs 20:30 TSGfb

OPİgs 20:30 LGAfb

MSWgs 20:30 CHUfb

AKHgs 16:30 AGHfb

ASDgs 19:00 KHOfb

ASAgs 19:00 AAHfb

WDEgs 15:30 AMSfb

USACgs 17:00 CMfb

MATgs 17:00 CFCfb

BISgs 17:00 CFCfb

VİBgs 13:00 SCRfb

TSVSgs 20:00 TSVESfb

DHgs 15:55 ALBfb

ANAgs 20:10 AWAfb

KEBgs 17:00 BENfb

ÇRZgs 16:00 GFKfb

HTYgs 16:00 YMSfb

GSgs 19:00 DENfb

LUFCgs 0 - 0 SOTfb

MCFCgs 21:00 AVLfb

FULgs 23:15 MANUfb

GETgs 21:00 HUEfb

BETgs 23:00 CELfb

VLLgs 23:30 GRAfb

S04gs 20:30 KÖLfb

RBLgs 22:30 UBfb

FCAgs 22:30 FCBfb

ABgs 22:30 STUfb

FBgs 22:30 SGEfb

UDIgs 17:00 ATAfb

OMgs 23:00 RCLfb

KVKgs 18:30 STVVfb

KVMgs 20:45 SLfb

ASEgs 20:45 KFCOfb

RAFCgs 23:00 CERfb

CBKVgs 23:00 KVOfb

SCBgs 22:45 SLBfb

NORgs 21:00 BRISfb

BRENgs 22:00 LUTfb

HTFCgs 22:00 MILfb

NOTFgs 22:00 MIDfb

CARgs 22:00 QPRfb

BCFCgs 22:45 PNEfb

LIVgs 23:15 CELfb

BFRgs 23:00 ACGfb

BFCgs 1 - 3 CSAfb

AVAgs 5 - 2 JUVfb

CONgs 0 - 1 SCFCfb

CRBgs 5 - 1 FFCfb

PARgs 0 - 1 CUIAfb

FCLgs 20:00 YNGBfb

FCSGgs 20:00 FCVfb

CORgs 21:00 RSOfb

ALYgs 23:00 RMAfb

CFAgs 15:45 GFfb

TFCgs 20:00 CNFCfb

ASNLgs 20:30 FCSMfb

EAGgs 23:00 SMCfb

EMMgs 18:30 HEERfb

FEYgs 20:45 HERfb

AZgs 23:00 AJXfb

FTCgs 22:00 DVTKfb

DCBgs 18:00 1FKPfb

FCBOgs 18:00 1FCSfb

SFCOgs 20:30 ACSPfb

VNFCgs 16:00 OFIfb

ARFCgs 16:00 ATFCfb

PAOKgs 18:15 AELfb

PNTgs 20:30 OLYfb

AEKgs 22:30 ASFCfb

NJgs 11:05 BROfb

PGLgs 13:20 AUNfb

JUVgs 23:00 NAPfb

CDUCgs 1 - 1 EVEfb

CDOgs 0 - 0 CDUCfb

MSVDgs 21:00 FCMfb

HFCgs 21:00 SVWMfb

ABgs 0 - 0 BYCHfb

BSTNgs 22:45 CHESfb

MCTYgs 16:00 FENfb

CARPgs 23:00 CACfb

Ümit Milli Takıma Trabzonspor’dan 3 oyuncu

Ümit Milli Futbol Takımı'nın İngiltere maçı aday kadrosu açıklandı. Trabzonspor'dan 3 oyuncu davet edildi.

Ümit Milli Takım aday kadrosuna Trabzonspor‘dan Serkan Asan, Hüseyin Türkmen ve Ahmet Canbaz davet edildi.

Ümit Milli Futbol Takımı’nın 13 Ekim Salı günü İngiltere ile deplasmanda yapacağı 2021 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası grup eleme maçının aday kadrosu açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, aday kadroya davet edilen futbolcular, 5 Ekim Pazartesi günü İstanbul’da toplanacak.

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas’ın belirlediği aday kadroda şu futbolcular bulunuyor:

Kaleciler: Altay Bayındır (Fenerbahçe), Ersin Destanoğlu (Beşiktaş), İrfan Can Eğribayat (Göztepe)

Defans: Serkan Asan, Hüseyin Türkmen (Trabzonspor), Bünyamin Balcı (Fraport TAV Antalyaspor), Atakan Rıdvan Çankaya (MKE Ankaragücü), Ravil Tagir, Cemali Sertel (Medipol Başakşehir), Rıdvan Yılmaz, Erdoğan Kaya (Beşiktaş)

Orta saha: Erkan Süer (Galatasaray), Ali Kaan Güneren (Akhisarspor), Berat Ayberk Özdemir (Gençlerbirliği), Burak Kapacak (Bursaspor), Ahmet Canbaz (Trabzonspor), Görkem Sağlam (Willem II), Melih İbrahimoğlu (Rapid Wien), Erkan Eyibil (Go Ahead Eagles), Ömer Faruk Beyaz (Fenerbahçe), Oğulcan Ülgün (Altınordu)

Forvet: Güven Yalçın (Beşiktaş), Halil İbrahim Dervişoğlu (Brentford), Metehan Güçlü (Valenciennes), İlker Karakaş (Gençlerbirliği)

Ümit Milli Takıma Trabzonspor'dan 3 oyuncu

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Trabzonspor Guilherme ile yollarını ayırdı

HIZLI YORUM YAP

Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Spor61.Net'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Spor61.Net'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.