SPSgs 1 - 0 MLDfb

FKRNgs 1 - 0 PARfb

BCKTgs 0 - 0 CUKfb

FKMgs 1 - 1 FKRSfb

LDUgs 0 - 2 BGUfb

ASAgs 4 - 2 AGHfb

AKHgs 2 - 1 KHOfb

ZHEgs 3 - 1 KASfb

TOBgs 0 - 4 KAIfb

CASgs 1 - 2 ORDfb

OKZHgs 1 - 5 ASTfb

KUKgs 1 - 0 OLMfb

METBgs 0 - 2 NASfb

DEPGgs 3 - 3 SACfb

SLFCgs 0 - 0 COMfb

METgs 0 - 0 DILGfb

EZAgs 3 - 1 ISCfb

BARgs 4 - 1 CATfb

ALLgs 5 - 1 RİE IIfb

STU(A)gs 0 - 1 WSCfb

STPgs 0 - 1 WAC IIfb

FCWgs 2 - 0 VÖCfb

SVSgs 0 - 2 UGRfb

ANNgs 3 - 0 SCDfb

SCWgs 3 - 4 BGLEfb

GL09gs 2 - 1 SCKfb

WSGIIgs 1 - 0 SVGRfb

SVWÖgs 6 - 1 SVHfb

IMSgs 0 - 0 FCKfb

DSVgs 1 - 3 ALU(A)fb

FAIgs 1 - 0 SARfb

MOTgs 1 - 1 MARfb

RESgs 3 - 2 DPLfb

SVSgs 0 - 2 ÇRZfb

DENgs 2 - 3 BJKfb

BHAgs 1 - 1 WBAfb

BURNgs 0 - 1 TOTfb

LEVgs 1 - 1 CELfb

LEVgs 3 - 1 FCAfb

ACMgs 3 - 3 ROM fb

AAGgs 1 - 2 KRCGfb

SPFCgs 12 - 11 FTLZfb

BOLgs 0 - 0 MNMfb

AKHgs 2 - 1 BURfb

FCSMgs 0 - 2 ASCfb

AABgs 1 - 3 VBfb

VARgs 0 - 0 IFEfb

IFKNgs 2 - 2 AIKfb

UFCgs 3 - 0 GAISfb

LSKgs 0 - 0 GIFSfb

IKBgs 1 - 4 JSIFfb

SLBgs 2 - 0 CFBfb

CSKAgs 5 - 1 ARSfb

SCIgs 2 - 2 CRFfb

CAPgs 1 - 2 GREfb

GFCgs 2 - 1 AVAfb

FFCgs 1 - 1 JUVfb

BFCgs 2 - 1 ECVfb

FACgs 2 - 1 FAK(A)fb

SKR(A)gs 1 - 2 ALUfb

KSVgs 1 - 1 AUKfb

FCL gs 1 - 0 SVLfb

FCDgs 0 - 1 FCWfb

GAKgs 3 - 1 BWLfb

SVHgs 0 - 0 SKVSfb

SKUAgs 3 - 3 SPfb

BISTgs 2 - 0 ALBfb

EXCgs 4 - 0 HELfb

GOAEgs 6 - 0 NACfb

FCSB gs 5 - 0 AFCHfb

FCMgs 1 - 2 DBfb

TZgs 4 - 1 SLUTfb

DLPRgs 0 - 2 TTEfb

KSWPgs 0 - 1 GZfb

UHHgs 0 - 2 TSVMfb

TROgs 3 - 4 TIFfb

CDGgs 0 - 2 DCAfb

CSLgs 2 - 1 ASLfb

İSFgs 3 - 1 CHİfb

AMDCgs 3 - 2 ADPfb

DIMgs 2 - 3 DCAfb

CSSLgs 1 - 1 CNfb

CLgs 0 - 2 CSAfb

LMFCgs 0 - 0 SLFCfb

CDFgs 3 - 1 MAFfb

ALCgs 0 - 2 MLLfb

Ümit Milli Takıma Trabzonspor’dan 3 oyuncu

Ümit Milli Futbol Takımı'nın İngiltere maçı aday kadrosu açıklandı. Trabzonspor'dan 3 oyuncu davet edildi.

Ümit Milli Takım aday kadrosuna Trabzonspor‘dan Serkan Asan, Hüseyin Türkmen ve Ahmet Canbaz davet edildi.

Ümit Milli Futbol Takımı’nın 13 Ekim Salı günü İngiltere ile deplasmanda yapacağı 2021 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası grup eleme maçının aday kadrosu açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, aday kadroya davet edilen futbolcular, 5 Ekim Pazartesi günü İstanbul’da toplanacak.

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas’ın belirlediği aday kadroda şu futbolcular bulunuyor:

Kaleciler: Altay Bayındır (Fenerbahçe), Ersin Destanoğlu (Beşiktaş), İrfan Can Eğribayat (Göztepe)

Defans: Serkan Asan, Hüseyin Türkmen (Trabzonspor), Bünyamin Balcı (Fraport TAV Antalyaspor), Atakan Rıdvan Çankaya (MKE Ankaragücü), Ravil Tagir, Cemali Sertel (Medipol Başakşehir), Rıdvan Yılmaz, Erdoğan Kaya (Beşiktaş)

Orta saha: Erkan Süer (Galatasaray), Ali Kaan Güneren (Akhisarspor), Berat Ayberk Özdemir (Gençlerbirliği), Burak Kapacak (Bursaspor), Ahmet Canbaz (Trabzonspor), Görkem Sağlam (Willem II), Melih İbrahimoğlu (Rapid Wien), Erkan Eyibil (Go Ahead Eagles), Ömer Faruk Beyaz (Fenerbahçe), Oğulcan Ülgün (Altınordu)

Forvet: Güven Yalçın (Beşiktaş), Halil İbrahim Dervişoğlu (Brentford), Metehan Güçlü (Valenciennes), İlker Karakaş (Gençlerbirliği)

Ümit Milli Takıma Trabzonspor'dan 3 oyuncu

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Trabzonspor Guilherme ile yollarını ayırdı

Hızlı Yorum Yap

0 0 0 0 0 0
Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Spor61.Net'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Spor61.Net'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.