BNDgs 1 - 0 AORDfb

BODgs 2 - 0 GBfb

SAMSgs 16:00 DENfb

SKRYgs 19:00 EFKfb

HOLgs 18:00 ABDfb

ARJgs 22:00 AVSfb

SUNgs 15:30 MILfb

CAPgs 20:00 SCBfb

CDTgs 23:45 FCPFfb

RBBgs 1 - 2 GKSfb

MTPgs 2 - 3 FKJBfb

KKgs 2 - 0 GKSLfb

KSCgs 2 - 1 TLMfb

KVOgs 1 - 0 PECfb

TSgs 16:00 HULfb

GSgs 16:00 RAYfb

SGgs 18:00 ALMfb

PASGgs 18:00 PNTfb

FBgs 19:00 VLLfb

OFIgs 20:00 RSCAfb

SHRgs 15:30 LINfb

MKDgs 15:30 BURTfb

DERgs 15:30 SWFCfb

FGRgs 16:00 CAMfb

ACCRgs 18:00 OXFfb

LOFCgs 15:30 BRADfb

GILgs 15:30 SCİfb

AFCWgs 15:30 GRIfb

CARLgs 16:00 SUTfb

HARTgs 18:00 STOCfb

RAFCgs 18:00 HGfb

NRTHgs 18:00 TRAfb

MANgs 18:00 COLfb

CRAgs 18:00 SWIfb

YORgs 15:30 WREfb

SHLLgs 15:30 OLDfb

WOKgs 15:30 MAIDfb

DAGRgs 15:30 TORfb

BROgs 15:30 YEOfb

BARNgs 15:30 WLDSfb

ESTgs 15:30 BOWOfb

SCUgs 15:30 NOTfb

SOUgs 15:30 ALTRfb

GATgs 15:30 ALDfb

HALgs 15:30 CHESfb

MHUgs 15:45 DOWfb

TATgs 15:30 BRAIfb

OCTgs 15:30 DUHfb

HWgs 15:30 WORfb

FBRGgs 15:30 HRDfb

EBGHgs 15:30 CTWNfb

DOVgs 15:30 ALBfb

CNCgs 15:30 HHTfb

CLSFgs 15:30 DARTfb

EBSgs 18:00 SLOfb

WEYgs 18:00 CHEfb

HNGgs 18:00 TOAfb

TELgs 15:30 BAUfb

BUXgs 15:30 BPAfb

BTNgs 15:30 STOfb

BSTNgs 15:30 LMNfb

PETgs 15:30 FCfb

KLNgs 15:30 HERfb

GLCgs 15:30 AFCFfb

STHPgs 15:30 SAFCfb

CHOgs 18:00 CASfb

WSVgs 16:00 SGWfb

SCPMgs 16:00 SCWfb

F95(A)gs 16:00 FCBfb

DRMgs 16:00 AAfb

RWOgs 16:00 GLA(A)fb

FCKMgs 16:00 SVSfb

SVRgs 16:00 SVLfb

SANgs 0 - 0 FCWKfb

VFBEgs 0 - 0 HAHfb

PPSRgs 0 - 0 FCN(A)fb

UHHgs 0 - 0 SVWBfb

DJKVgs 0 - 0 SGF(A)fb

TSVBgs 16:00 FCA(A)fb

VA gs 16:00 FCB(A)fb

TAMgs 16:00 TSVAfb

FVIgs 16:00 TSVRfb

FCSgs 16:00 SVHfb

M05(A)gs 16:00 TSVSfb

SGBFLgs 16:00 AALfb

SGVgs 16:00 TSGfb

FSVgs 16:00 FCHfb

RWKgs 16:00 KSVHfb

HOF(A)gs 16:00 OFCfb

WWgs 16:00 FCAWfb

SVETgs 16:00 STU(A)fb

BSCgs 16:00 SSVUfb

H96(A)gs 1 - 0 SWRfb

HSV(A)gs 0 - 0 TSVfb

BFCDgs 0 - 0 ALTfb

HER(A)gs 0 - 0 BA07fb

SVBgs 16:00 CZJfb

FBCVgs 16:00 TERfb

CAGgs 20:00 PARfb

İMOgs 16:30 VİPfb

ASGgs 16:30 SİEfb

FİOgs 16:30 ACRfb

CRgs 16:30 TORfb

MONgs 16:30 USCPfb

ANCgs 16:30 USACfb

FRMgs 19:30 RGGfb

CESgs 19:30 SDTfb

VES gs 19:30 LUCfb

OLBgs 19:30 RECfb

ZARgs 18:15 IBİfb

MİRgs 20:30 ALBfb

SPOgs 20:30 LPAfb

VİBgs 23:00 LGNSfb

SALgs 20:00 BDJfb

RMCgs 20:00 CULfb

ALCgs 20:00 FUEfb

MERgs 20:00 RMAJfb

DEPgs 21:00 CORfb

RSBgs 20:00 OSBfb

SDLgs 20:00 CTNfb

INTgs 20:00 BABfb

CALgs 20:00 CFLNfb

ELDgs 20:00 LOGfb

BURgs 0 - 2 ŞANfb

SRYgs 1 - 1 IFKfb

ANKDgs 0 - 0 KASfb

KOCgs 2 - 0 ETBLfb

SBLDgs 2 - 1 DYSfb

CGBgs 0 - 0 VFKfb

KSKgs 0 - 0 İÇİfb

ŞİYgs 1 - 0 BDSfb

YOMgs 1 - 1 ÇATfb

TRGgs 0 - 1 KUŞfb

ESFKgs 4 - 1 NAFKfb

Trabzonsporlu futbolcu milli takım kadrosundan çıkartıldı

Ümit Milli Takımının, 4 Eylül Cuma günü İstanbul’da Andorra ile yapacağı 2021 U21 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme maçının hazırlıklarına TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam etti.

Trabzonspor’un genç yıldızı Taha Tunç ile birlikte Fatih Kuruçuk ve Kerem Atakan Kesgin aday kadrodan çıkarıldı. Milliler, Andorra ile 4 Eylül 2020 Cuma günü saat 20.30’da Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadyumu’nda karşılaşacak.

Ümit Milli Takım Andorra maçı aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Kaleciler: Batuhan Ahmet Şen (Hekimoğlu Trabzon), Muhammet Taha Tepe (Trabzonspor A.Ş.), Ersin Destanoğlu (Beşiktaş A.Ş.)

Defans: Erdoğan Kaya (Beşiktaş A.Ş.), Bünyamin Balcı (FRAPORT-TAV Antalyaspor), Hüseyin Türkmen (Trabzonspor A.Ş.), Atakan Gündüz (Trabzonspor A.Ş.), Kerem Kalafat (Giresunspor), Ravil Tagir (Altınordu), Cemali Sertel (Medipol Başakşehir FK), Rıdvan Yılmaz (Beşiktaş A.Ş.)

Orta Saha: Erkan Süer (Galatasaray A.Ş.), Ali Kaan Güneren (Akhisarspor), Berat Ayberk Özdemir (Gençlerbirliği), Berkay Özcan (Medipol Başakşehir FK), Doğukan Sinik (FRAPORT-TAV Antalyaspor), Ömer Faruk Beyaz (Fenerbahçe A.Ş.), Berkan İsmail Kutlu (Aytemiz Alanyaspor), Oğulcan Ülgün (Altınordu)

Forvet: Güven Yalçın (Beşiktaş A.Ş.), Halil İbrahim Dervişoğlu (Brentford FC), Metehan Güçlü (Valenciennes FC), Rahmi Anıl Başaran (Trabzonspor A.Ş.), İlker Karakaş (Gençlerbirliği)

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İşte Sosa’nın yerine düşünülen isim

HIZLI YORUM YAP

Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Spor61.Net'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Spor61.Net'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.