AVLgs 20:00 EVEfb

MANUgs 22:15 LIVfb

VİDgs 20:00 VLLfb

EİBgs 21:00 BETfb

GRAgs 23:00 RMAfb

CROgs 21:45 VERfb

ADOgs 15:30 WILfb

AJXgs 15:30 VVVfb

HERgs 15:30 FEYfb

PSVgs 15:30 PECfb

RKCgs 15:30 FCTfb

ROTgs 15:30 FCUfb

EMMgs 15:30 HEERfb

GFgs 15:30 AZfb

FRSTgs 15:30 VITfb

RAFCgs 19:30 CBKVfb

AAGgs 14:30 KVOfb

SLgs 17:00 KVMfb

RBLgs 21:45 BVBfb

RUVgs 22:15 ASMfb

CUDgs 1 - 1 DYJfb

JUNgs 1 - 1 CARPfb

FLUgs 2 - 1 İSFfb

CARgs 1 - 1 SPFCfb

ARJUgs 0 - 1 CDUCfb

ANAgs 0 - 0 CNFfb

DLGgs 0 - 1 CCPfb

TORgs 2 - 0 COLUfb

IMCFgs 0 - 2 MON fb

PHIgs 1 - 1 NENfb

HOUgs 1 - 0 SPCfb

MNSgs 1 - 0 VANfb

SJEgs 0 - 1 SEAfb

MFCgs 4 - 3 GFCfb

GLFCgs 21:00 POTfb

CAMPgs 1 - 1 BPBfb

SOUgs 22:00 TREfb

HOLKgs 16:30 JRBfb

12Ogs 1 - 2 CDHfb

SLgs 1 - 2 CARCfb

CEAFgs 0 - 0 ARSfb

BOLgs 2 - 2 JWİfb

ACGgs 0 - 0 PALfb

CITgs 19:00 BREfb

FBCVgs 22:00 CHIfb

DTCgs 2 - 1 DCAfb

ATLgs 1 - 0 PFCfb

Milli takıma 5 Trabzonsporlu çağrıldı

Ümit Milli Takım kadrosu açıklandı ve kadroda Trabzonspor'dan 5 isim yer aldı

Türkiye Ümit Milli Takımının, 4 Eylül 2020 Cuma günü Andorra U21 Milli Takımı ile İstanbul’da oynayacağı 2021 U21 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme maçının aday kadrosu açıklandı. Kadroda Trabzonspor’dan Muhammet Taha Tepe, Hüseyin Türkmen, Atakan Gündüz,Taha Tunç ve Rahmi Anıl Başaran davet edildi.

Aday kadroya davet edilen oyuncular, 25 Ağustos Salı günü saat 12.00’de İstanbul Le Meridien Otel’de toplanacak.

Ümit Milli Takımının Andorra maçı aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Kaleciler: Altay Bayındır (Fenerbahçe A.Ş.), Muhammet Taha Tepe (Trabzonspor A.Ş.), Ersin Destanoğlu (Beşiktaş A.Ş.)

Defans: Erdoğan Kaya (Beşiktaş A.Ş.), Bünyamin Balcı (FRAPORT-TAV Antalyaspor), Hüseyin Türkmen (Trabzonspor A.Ş.), Atakan Gündüz (Trabzonspor A.Ş.), Onur Taha Takır (Altınordu), Ravil Tagir (Altınordu), Cemali Sertel (Medipol Başakşehir FK), Rıdvan Yılmaz (Beşiktaş A.Ş.)

Orta Saha: Erkan Süer (Galatasaray A.Ş.), Ali Kaan Güneren (Akhisarspor), Taha Tunç (Trabzonspor A.Ş.), Kerem Atakan Kesgin (Demir Grup Sivasspor), Berat Ayberk Özdemir (Gençlerbirliği), Berkay Özcan (Medipol Başakşehir FK), Doğukan Sinik (FRAPORT-TAV Antalyaspor), Ömer Faruk Beyaz (Fenerbahçe A.Ş.), Berkan İsmail Kutlu (Aytemiz Alanyaspor), Oğulcan Ülgün (Altınordu)

Forvet: Güven Yalçın (Beşiktaş A.Ş.), Halil İbrahim Dervişoğlu (Brentford FC), Metehan Güçlü (Valenciennes FC), Rahmi Anıl Başaran (Trabzonspor A.Ş.), İlker Karakaş (Gençlerbirliği)

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Jose Sosa Fenerbahçe idmanına çıktı

HIZLI YORUM YAP

Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Spor61.Net'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Spor61.Net'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.