• CANLI TV İZLE
  • CANLI BORSA
  • Trabzon 24° PARÇALI AZ BULUTLU
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
    • Lefkoşa
    • Bakü
    • Amsterdam
  • HABER GÖNDER

  • CANLI SONUÇLAR
  • İDDAA PROGRAMI
  • VİDEO GALERİ
  • FOTO GALERİ

VOZgs 20:00 FKRNfb

SUMgs 18:00 QFKfb

NEWgs 21:45 ABTfb

FCHKgs 19:00 SLVfb

HEHgs 16:00 EGEfb

MLM gs 18:30 AMOfb

AITgs 21:00 ENPfb

NSTgs 19:30 KFMRfb

ROSgs 20:00 HILfb

BRLEgs 20:00 FCMfb

ADM(A)gs 20:30 SVLfb

MANgs 20:30 SCNfb

WSCgs 20:30 FCMfb

SCKgs 20:00 VÖCfb

WSCgs 20:00 RİE IIfb

SCWgs 20:00 GL09fb

WAGgs 20:00 SKBfb

SVKgs 20:30 FCAfb

FKPgs 19:00 HOF(A)fb

TSVSgs 19:30 SGfb

SSVUgs 20:00 AALfb

TSGgs 20:00 OFCfb

FAIgs 18:00 AALfb

HUKgs 16:30 OGfb

ZKSRgs 17:00 PKOEfb

SKWSgs 18:15 SWRfb

LKPMgs 20:30 RKSGfb

HVAgs 2 - 5 GUAfb

PERgs 16:00 FUNfb

MIFAgs 16:00 JFCfb

TERgs 16:00 PDRMfb

ARYgs 18:00 AKHfb

AGHgs 20:15 UMMfb

FKGKgs 20:00 İBFKfb

HERgs 21:30 SGEfb

LOSCgs 22:00 FCNfb

KVKgs 21:45 RAFCfb

ACGgs 3 - 1 FLUfb

JWİgs 3 - 1 CAPfb

DELFgs 1 - 2 SFCfb

DIMgs 0 - 1 CABJfb

ADNgs 19:00 KÖGfb

HTFCgs 21:45 NOTFfb

ACMBgs 17:45 SPALfb

AUEgs 19:30 GFfb

OSBgs 19:30 H96fb

FCTgs 21:00 GFfb

ALMRgs 19:45 HELfb

FCDOgs 19:45 AZ(A)fb

CAMgs 22:00 FCU(A)fb

MVVgs 22:00 TOSfb

STRgs 18:00 LSKfb

OFKgs 19:00 SOGfb

TILgs 19:00 GROfb

SJBgs 19:00 KBRfb

RAUgs 19:00 SANfb

RILgs 19:00 ASAfb

KILgs 21:30 HKfb

SCBgs 22:30 CDSCfb

KSVgs 19:30 BWLfb

SVHgs 19:30 SVLfb

FCL gs 19:30 FCWfb

AUKgs 19:30 FAK(A)fb

GAKgs 21:25 SKVSfb

BOHgs 21:45 DERfb

BWFCgs 21:45 DROGfb

GALgs 21:45 COBfb

CABgs 21:45 WEXfb

ATH gs 21:45 LONfb

JARgs 18:30 ACOfb

KTPgs 18:30 EIFfb

FCVLgs 18:00 SOKSfb

FCAPgs 21:00 CSUCfb

PAFCgs 21:00 MSEfb

DCBgs 19:00 FCBfb

QHgs 3 - 0 TTEfb

SEBgs 15:00 CLFCfb

WHUgs 15:00 CFFCfb

SDONgs 15:00 BGOfb

WPgs 19:00 KSWPfb

GZgs 21:30 WKfb

COUNgs 22:00 SWAfb

UHHgs 20:00 LBKfb

CFPgs 0 - 0 DTCfb

FFCgs 0 - 1 CDQfb

UCVgs 18:30 CADfb

SPUgs 21:00 USMPfb

CUDgs 23:30 GRAfb

HIFgs 20:00 HOBfb

EFBgs 20:00 FCHfb

VENgs 20:00 KIFfb

SCBgs 21:00 FCSfb

ANNCgs 21:00 CUSfb

LYDUgs 21:00 AVRfb

LMFCgs 21:00 BPFCfb

SCCHgs 21:00 USOFfb

SBRCgs 21:00 BBORfb

RSFCgs 21:00 USCOfb

QUSgs 21:00 SLFCfb

XAMgs 20:00 FCSfb

FCWgs 21:00 AARfb

GKSgs 18:40 WLfb

TBBNgs 19:00 SKAGfb

GKSTgs 20:00 CWKRfb

OKSOgs 20:45 ZSfb

OSKOgs 20:45 GKSBfb

KSKgs 16:00 ERKSfb

Zaglebie Lubin SSA II
Polonia-Stal \u015awidnica
  • 6
  • MS
  • 0
  • 16.09.2020 | 3. Lig | 6. Hafta | Stadion Zagłębia Lubin
İstatistik
0
Topl Oy.
0
0
Topl.Şut
0
0
Şut Engell.
0
0
Korner
0
0
Fauller
0
0
Sarı K.
0
0
Top Kap.
0
0
Ofsayt
0
İstatistik
0
Topl Oy.
0
0
Topl.Şut
0
0
Şut Engell.
0
0
Korner
0
0
Fauller
0
0
Sarı K.
0
0
Top Kap.
0
0
Ofsayt
0
Maç Tahmini

Bu bölüme ait data mevcut değil

Karşılaştırma
Aralarındaki Maçlar

    Bu bölüme ait data mevcut değil

Evindeki Maçlar

    Bu bölüme ait data mevcut değil

Aralarındaki Son 5 Maç

Bu bölüme ait data mevcut değil

Form Durumları
Polonia-Stal \u015awidnica Form Durumu
TÜMÜ
  • Tümü
  • Deplasman
  • Ev Sahibi
01/08/20
  • Polonia

    Array
  • 2-4
  • Array

    Ruch

M
08/08/20
  • Warta Gorzów

    Array
  • 1-3
  • Array

    Polonia

G
12/08/20
  • Polonia

    Array
  • 1-2
  • Array

    Kluczbork

M
15/08/20
  • Piast Żmigró

    Array
  • 1-1
  • Array

    Polonia

B
22/08/20
  • Polonia

    Array
  • 2-5
  • Array

    Ślęza

M
05/09/20
  • Polonia

  • 1-3
  • Pl Bytom

M
12/09/20
  • Lechia ZG

  • 4-2
  • Polonia

M
16/09/20
  • Zagłębie Lub

  • 6-0
  • Polonia

M
19/09/20
  • Polonia

  • 0-3
  • Rekord BB

M
Zaglebie Lubin SSA II Form Durumu
TÜMÜ
  • Tümü
  • Deplasman
  • Ev Sahibi
16/11/19
  • Pl Bytom

    Array
  • 0-0
  • Array

    Zagłębie Lub

B
23/11/19
  • Zagłębie Lub

    Array
  • 0-2
  • Array

    Lechia ZG

M
19/02/20
  • Tychy

    Array
  • 1-0
  • Array

    Zagłębie Lub

M
08/03/20
  • Zagłębie Lub

    Array
  • 1-1
  • Array

    Ruch

B
01/08/20
  • Gwarek TG

    Array
  • 0-4
  • Array

    Zagłębie Lub

G
08/08/20
  • Zagłębie Lub

  • 3-1
  • Miedź II

G
15/08/20
  • Zagłębie Lub

  • 1-2
  • Zdrój

M
12/09/20
  • Zagłębie Lub

  • 1-2
  • Warta Gorzów

M
16/09/20
  • Zagłębie Lub

  • 6-0
  • Polonia

G
19/09/20
  • Kluczbork

  • 0-2
  • Zagłębie Lub

G
ORANSAL KARŞILAŞTIRMA - 3. Lig
  • Hücum
  • Savunma
  • Pas
  • Faul
  • 0
  • Maç
  • 0
  • 0
  • Gol
  • 0
  • 0%
  • İsabetli Şut
  • 0%
  • 0%
  • Şut İsabeti
  • 0%
  • 0
  • Gole Çevirme
  • 0
  • 0
  • Asist
  • 0
  • 0
  • Maç
  • 0
  • 0
  • Yediği Gol
  • 0
  • 0
  • Kalesine Şut
  • 0
  • 0
  • Top Kapma
  • 0
  • %
  • Top Kapma Başarısı %
  • %
  • 0
  • İkili Mücadele Kazanma
  • 0
  • 0
  • Maç
  • 0
  • İsabetli Pas
  • 0%
  • Pas İsabeti %
  • 0%
  • 0
  • İsabetli Orta
  • 0
  • 0%
  • Orta İsabeti %
  • 0%
  • 0
  • Başarılı Çalım
  • 0
  • 0
  • Maç
  • 0
  • 0
  • Yapılan Faul
  • 0
  • Faul
  • 0
  • Sarı Kart
  • 0
  • 0
  • Kırmızı Kart
  • 0
Puan Durumu
  • Takımlar
  • P
  • Av
  • O
    • 1

      Ślęza Wrocław

    • 8
    • 21
    • +15
    • 2

      Ruch Chorzów

    • 8
    • 17
    • +12
    • 3

      Kluczbork

    • 9
    • 16
    • +4
    • 4

      Polonia Bytom

    • 6
    • 14
    • +9
    • 5

      Stal Brzeg

    • 8
    • 13
    • +10
    • 6

      Górnik Zabrze II

    • 8
    • 13
    • +6
    • 7

      Goczałkowice Zdrój

    • 9
    • 13
    • +2
    • 8

      Zaglebie Lubin SSA II

    • 6
    • 12
    • +12
    • 9

      Rekord Bielsko-Biała

    • 8
    • 12
    • +3
    • 10

      Pawłowice Śląskie

    • 7
    • 9
    • 0
    • 11

      Gwarek Tarnowskie Góry

    • 6
    • 9
    • 0
    • 12

      Energetyk ROW Rybnik

    • 8
    • 9
    • -1
    • 13

      Warta Gorzów

    • 9
    • 9
    • -11
    • 14

      Gać Oława

    • 8
    • 8
    • -8
    • 15

      Miedź Legnica II

    • 6
    • 7
    • -4
    • 16

      Lechia Zielona Góra

    • 7
    • 7
    • -8
    • 17

      Piast Żmigród

    • 9
    • 6
    • -10
    • 18

      Polonia Nysa

    • 7
    • 4
    • -14
    • 19

      Polonia-Stal Świdnica

    • 9
    • 4
    • -17
Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Spor61.Net'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Spor61.Net'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.