• CANLI TV İZLE
  • CANLI BORSA
  • Trabzon 23° KAPALI
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
    • Lefkoşa
    • Bakü
    • Amsterdam
  • HABER GÖNDER

  • CANLI SONUÇLAR
  • İDDAA PROGRAMI
  • VİDEO GALERİ
  • FOTO GALERİ

MACgs 18:30 BCKTfb

DELFgs 4 - 1 MUSfb

FKBgs 19:00 TUZCfb

FCZRgs 0 - 0 NKSBfb

KYZgs 0 - 1 KAIfb

SOGgs 1 - 0 KUKfb

SACgs 2 - 1 DEPGfb

KJKJgs 17:15 LTIIfb

PAMgs 19:00 FLIIfb

TJKTgs 19:00 PJKVfb

ENPgs 16:00 ISCfb

SMOgs 18:30 AMSfb

EGEgs 18:30 WDEfb

AASgs 21:00 HEHfb

LFCgs 1 - 0 JCSRCfb

ADSCgs 1 - 0 CSCfb

TORgs 1 - 0 CARPfb

FBgs 20:00 HTYfb

AVLgs 20:00 SUTDfb

WOLgs 22:15 MCFCfb

ACMgs 21:45 BOLfb

CERgs 21:45 STVVfb

ADSgs 19:00 BOLfb

SAMSgs 19:00 ÜMRfb

AJAgs 21:45 ESTCfb

VFLBgs 21:30 STPfb

AZ(A)gs 19:45 DEGRfb

FCU(A)gs 22:00 NACfb

AABgs 20:00 ACHfb

GROgs 18:00 RILfb

KBRgs 18:00 STRfb

ASAgs 18:00 OFKfb

LSKgs 19:00 KILfb

HKgs 0 - 0 JERfb

UKIgs 19:00 RAUfb

SOGgs 19:00 SJBfb

SANgs 21:00 TILfb

VARgs 20:00 HIFfb

SİRgs 20:00 FFFfb

IFEgs 20:00 BKHfb

MAIFgs 20:00 ÖSKfb

GAISgs 20:00 VSKfb

UFCgs 20:00 DEGfb

AFCgs 20:00 LSKfb

PSCgs 21:45 FCPFfb

FCDMgs 19:00 FCTG fb

BFRgs 0 - 0 SFCfb

SCRgs 1 - 0 FLUfb

SRFCgs 21:00 WATfb

IAgs 19:30 IFGfb

SFCgs 22:15 VALfb

BRIgs 22:15 KRfb

FYLgs 22:15 FHfb

VKRgs 23:00 HKfb

MON gs 1 - 4 PHIfb

BEAgs 21:45 HABfb

HUTDgs 21:45 SOHfb

HTOgs 21:45 NEMfb

CATHgs 21:45 FAVfb

COBgs 21:45 BWFCfb

WEXgs 21:45 ATH fb

LONgs 21:45 UCDfb

CABgs 21:45 GALfb

CSGMgs 21:00 FCDBfb

FKMBgs 19:00 FKJBfb

GEVgs 2 - 1 HJİfb

SHENgs 1 - 2 SGLUfb

SGSgs 0 - 0 JSSfb

RF gs 0 - 0 DLPRfb

PGKSgs 19:00 JBfb

IBVgs 19:30 THOfb

KIFgs 19:30 THRfb

AFTgs 22:15 VKOfb

FRMgs 22:15 UMFGfb

CHAgs 0 - 2 SUWfb

SVWMgs 20:00 VKÖLfb

FLAgs 18:00 ODD2fb

EIKgs 18:30 RBK(A)fb

PRSgs 18:00 LKWfb

ATAgs 21:00 ASJfb

ASDgs 18:00 ANAfb

SPHgs 21:00 AAİfb

ASLgs 1 - 2 CFMfb

TIJgs 0 - 0 FCJfb

AMDCgs 2 - 1 ABfb

JUNgs 2 - 1 ADfb

CLGgs 0 - 0 GUAfb

CLgs 0 - 0 CCPfb

SPBgs 0 - 0 FCCSfb

CALgs 0 - 0 UCVfb

SLFCgs 21:45 ANNCfb

KASgs 15:30 KBSfb

Smena Moskova
Setun'-Kuntsevo
  • 6
  • MS
  • 2
  • 16.09.2020 | 3.Lig | 10. Hafta |
İstatistik
0
Topl Oy.
0
0
Topl.Şut
0
0
Şut Engell.
0
0
Korner
0
0
Fauller
0
0
Sarı K.
0
0
Top Kap.
0
0
Ofsayt
0
İstatistik
0
Topl Oy.
0
0
Topl.Şut
0
0
Şut Engell.
0
0
Korner
0
0
Fauller
0
0
Sarı K.
0
0
Top Kap.
0
0
Ofsayt
0
Maç Tahmini

Bu bölüme ait data mevcut değil

Karşılaştırma (2019 YILINDAN itibaren )
Aralarındaki Maçlar
  • Smena Moskov

    0
  • Berabere

    0
  • Setun'-

    2
Evindeki Maçlar
  • Smena Moskov

    0
  • Berabere

    0
  • Setun'-

    1
Aralarındaki Son 5 Maç
03/06/19
  • Setun'-

    Setun'-
  • 8-0
  • Smena Moskov

    Smena Moskov

III
07/05/19
  • Smena Moskov

    Smena Moskov
  • 1-3
  • Setun'-

    Setun'-

III
Form Durumları
Setun'-Kuntsevo Form Durumu
TÜMÜ
  • Tümü
  • Deplasman
  • Ev Sahibi
  • Zenit Moskva

    Array
  • 2-4
  • Array

    Setun-Kuntse

G
  • Lok. Moskva

    Array
  • 0-1
  • Array

    Setun-Kuntse

G
  • Setun-Kuntse

    Array
  • 2-3
  • Array

    Letniy Dozhd

M
  • Rosich

    Array
  • 9-0
  • Array

    Setun-Kuntse

M
  • Setun-Kuntse

    Array
  • 0-2
  • Array

    Burevestnik

M
  • FShM

  • 6-2
  • Setun-Kuntse

M
  • Setun-Kuntse

  • 1-5
  • Rodina II

M
  • Trudovye rez

  • 2-2
  • Setun-Kuntse

B
  • Setun-Kuntse

  • 1-4
  • Sakhalinets

M
  • Smena

  • 6-2
  • Setun-Kuntse

M
Smena Moskova Form Durumu
TÜMÜ
  • Tümü
  • Deplasman
  • Ev Sahibi
  • Zelenograd

    Array
  • 3-0
  • Array

    Smena

M
  • Smena

    Array
  • 1-2
  • Array

    Rodina II

M
  • DYuSSh-75

    Array
  • 4-1
  • Array

    Smena

M
  • Smena

    Array
  • 1-0
  • Array

    Trudovye rez

G
  • Lok. Moskva

    Array
  • 3-1
  • Array

    Smena

M
  • Smena

  • 1-4
  • Sakhalinets

M
  • Letniy Dozhd

  • 1-3
  • Smena

G
  • Smena

  • 1-4
  • Geraklion

M
  • Rosich

  • 7-0
  • Smena

M
  • Smena

  • 6-2
  • Setun-Kuntse

G
ORANSAL KARŞILAŞTIRMA - 3.Lig
  • Hücum
  • Savunma
  • Pas
  • Faul
  • 0
  • Maç
  • 0
  • 0
  • Gol
  • 0
  • 0%
  • İsabetli Şut
  • 0%
  • 0%
  • Şut İsabeti
  • 0%
  • 0
  • Gole Çevirme
  • 0
  • 0
  • Asist
  • 0
  • 0
  • Maç
  • 0
  • 0
  • Yediği Gol
  • 0
  • 0
  • Kalesine Şut
  • 0
  • 0
  • Top Kapma
  • 0
  • %
  • Top Kapma Başarısı %
  • %
  • 0
  • İkili Mücadele Kazanma
  • 0
  • 0
  • Maç
  • 0
  • İsabetli Pas
  • 0%
  • Pas İsabeti %
  • 0%
  • 0
  • İsabetli Orta
  • 0
  • 0%
  • Orta İsabeti %
  • 0%
  • 0
  • Başarılı Çalım
  • 0
  • 0
  • Maç
  • 0
  • 0
  • Yapılan Faul
  • 0
  • Faul
  • 0
  • Sarı Kart
  • 0
  • 0
  • Kırmızı Kart
  • 0
Puan Durumu
  • Takımlar
  • P
  • Av
  • O
    • 1

      Rodina Moskva II

    • 10
    • 27
    • +20
    • 2

      Rosich Moskovskiy

    • 10
    • 26
    • +41
    • 3

      Zelenograd

    • 10
    • 24
    • +16
    • 4

      Sakhalinets

    • 10
    • 22
    • +13
    • 5

      DYuSSh-75

    • 10
    • 20
    • +21
    • 6

      Geraklion

    • 10
    • 19
    • +13
    • 7

      Letniy Dozhdik

    • 10
    • 14
    • +1
    • 8

      FShM Torpedo

    • 9
    • 13
    • +11
    • 9

      Smena Moskova

    • 10
    • 9
    • -15
    • 10

      Lokomotiv Moskova III

    • 9
    • 7
    • +3
    • 11

      Burevestnik Moskova

    • 10
    • 6
    • -48
    • 12

      Gefest

    • 10
    • 5
    • -16
    • 13

      Setun'-Kuntsevo

    • 10
    • 4
    • -29
    • 14

      Trudovye rezervy

    • 10
    • 4
    • -31
Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Spor61.Net'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Spor61.Net'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.