Ali Sürmen: "Gelecek vadeden takımı görürsek…"

Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen, Kadir Özcan Tesislerinde yapılan toplantıda yaptığı konuşmada “Gelecek vadeden takımı sahada görürsek yönetimi görevini yapmış sayarız” dedi.

Ali Sürmen şu ifadeleri kullandı;

“Katılımın fazla olması beni çok keyiflendirdi. Hepinize teşekkür ederim. Yapılması gereken tüzükte kurulların bütçeleri bağımsız hale getirilmedir. Tüzük konusunda ise hiç istemediğimiz bir durum yaşanmaktadır. Hacıosmanoğlu döneminde tüzük tadilatı engellenmemiş ise de katılım yapılmamıştır. Muharrem Usta döneminde ise belirsizlik yaşanmaktadır. Bir kulübün icra organı yönetimdir. Yönetimlerin sorumluluğu çok büyüktür. Görev sınırları içinde yapılacak istişare yönetimi güçlü kılar. Tek adamlık hevesi yada ‘müsaade edin başaramazsam’ giderim sözü doğru gibi görünse de hiç kimse bıraktığı borcu alıp götürmüyor. Sadece Trabzonspor menfaatlerini ön planda tutmalıyız. 7 şampiyonluğun analizi yapılmadan başarı beklenemez. Antalyaspor ve Kasımpaşa karşısında alınan mağlubiyetler bizi gençlerden ve taraftarlardan uzaklaştırmamalıdır.

GELECEK VADEDEN TAKIMI SAHADA GÖRÜRSEK YÖNETİMİ GÖREVİNİ YAPMIŞ SAYARIZ

Sayın Usta’nın 50. Yılda şampiyonluk vaadi herkesi heyecanlandırmaktadır. Bu heyecanla yapılacak harcamalar dönülemez bir yola girmemiz konusunda bizi korkutmaktadır. Yeni sezonda Gelecek vadeden takımı sahada görürsek yönetimi görevini yapmış sayarız. Bazı taraftarların anlamsız taşkınlıklarından dolayı mağdur olduğu bir gerçektir. Taraftarların görevi takımı karşılıksız ve taşkınlık yapmadan desteklemektir. Üye kayıtlarında istikrar ve eşitlik ilkesinden çıkılmamalıdır.

TRABZONSPOR TRABZON’DAN YÖNETİLMELİDİR

Trabzonspor’a İstanbul’dan veya diğer illerden başkan ve yönetici gelebilir ancak Trabzonspor Trabzon’dan yönetilmelidir sözümün arkasındayım. Günlük yaşanacak sorunlara anında müdahale edilmelidri. Bu nedenle sözümü tekrar lıyorum Trabzonspor Trabzon’dan yönetilir.

  YORUMLAR

  En az 10 karakter gerekli

  Sıradaki haber:

  Hacıosmanoğlu'dan Muharrem Usta'ya kaynak önerisi

  HIZLI YORUM YAP

  Yazarlar
  Video
  Galeri

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

  Spor61.Net'e üye olun

  Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

  Spor61.Net'e giriş yapın

  Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.