• Ana Sayfa
  • Foto Galeri
  • Video Galeri
Ona karşılık Trabzonspor Tolga Zengin ve Barışı önermiş!
Trabzonspor transferde dünyayı tarıyor
Trabzonlu Messi nerede?
Hacıosmanoğlu döneminde en iyisi Şota

Rusya : Premier Lig Puan Durumu

  Takım O G B M A Y P Av
1CSKA Moscow7700112219
2Lokomotiv Moscow7520134179
3Zenit St. Petersburg7502148156
4Spartak Moscow7412117134
5Rostov733195124
6Dinamo Moscow7331118123
7Krylya Sovetov731387101
8Krasnodar72325491
9Amkar7214587-3
10Mordovia Saransk7142567-1
11Ural71339136-4
12Terek Grozny7061696-3
13Anzhi Makhachkala71247115-4
14FK Ufa71245115-6
15Rubin Kazan71063123-9
16Kuban Krasnodar70343103-7

1. Hafta
01.08.2014Rubin Kazan0-4Spartak Moscow
02.08.2014Arsenal Tula0-4Zenit St. Petersburg
02.08.2014Ural2-3Mordovia Saransk
03.08.2014Dinamo Moscow7-3Rostov
03.08.2014Lokomotiv Moscow0-0Krasnodar
04.08.2014Terek Grozny4-0Amkar
17.07.2015Spartak Moscow2-2FK Ufa
18.07.2015CSKA Moscow1-0Torpedo Moscow
18.07.2015Rostov1-1Terek Grozny
19.07.2015Zenit St. Petersburg2-1Dinamo Moscow
19.07.2015Anzhi Makhachkala0-1Krylya Sovetov
19.07.2015Mordovia Saransk0-1Lokomotiv Moscow
20.07.2015Amkar0-1Krasnodar
20.07.2015Kuban Krasnodar0-2FK Ufa
2. Hafta
08.08.2014Amkar0-1FK Ufa
08.08.2014Kuban Krasnodar2-2Rostov
09.08.2014Zenit St. Petersburg8-1Torpedo Moscow
09.08.2014Mordovia Saransk0-1CSKA Moscow
10.08.2014Arsenal Tula0-2Lokomotiv Moscow
24.07.2015Krylya Sovetov0-2CSKA Moscow
25.07.2015FK Ufa1-2Rostov
25.07.2015Dinamo Moscow2-2Spartak Moscow
25.07.2015Terek Grozny1-1Rubin Kazan
26.07.2015Ural1-4Krasnodar
26.07.2015Krasnodar0-1Spartak Moscow
26.07.2015Rubin Kazan0-2Amkar
27.07.2015Anzhi Makhachkala1-3Lokomotiv Moscow
3. Hafta
12.08.2014Torpedo Moscow1-1Amkar
13.08.2014Ural1-2Zenit St. Petersburg
13.08.2014FK Ufa0-2Dinamo Moscow
13.08.2014Arsenal Tula0-0Rubin Kazan
14.08.2014Krasnodar4-0Spartak Moscow
31.07.2015Kuban Krasnodar1-1FK Ufa
01.08.2015CSKA Moscow1-0Terek Grozny
01.08.2015Zenit St. Petersburg3-0Terek Grozny
01.08.2015Amkar1-0Krylya Sovetov
02.08.2015Lokomotiv Moscow1-1Rostov
02.08.2015Mordovia Saransk1-1Kuban Krasnodar
02.08.2015Rostov0-0Krasnodar
03.08.2015Spartak Moscow1-0Rubin Kazan
4. Hafta
16.08.2014Zenit St. Petersburg1-0FK Ufa
17.08.2014Rostov0-2Krasnodar
17.08.2014Arsenal Tula1-2Dinamo Moscow
18.08.2014Kuban Krasnodar1-0Amkar
07.08.2015Terek Grozny0-0Mordovia Saransk
08.08.2015Anzhi Makhachkala2-3Dinamo Moscow
08.08.2015Ural1-3Torpedo Moscow
09.08.2015Krylya Sovetov0-2Spartak Moscow
09.08.2015FK Ufa0-1Zenit St. Petersburg
09.08.2015CSKA Moscow2-0Spartak Moscow
10.08.2015Rubin Kazan0-3Lokomotiv Moscow
10.08.2015Krasnodar1-1Kuban Krasnodar
5. Hafta
22.08.2014Terek Grozny3-0Arsenal Tula
23.08.2014FK Ufa1-2Spartak Moscow
23.08.2014Rubin Kazan2-1CSKA Moscow
24.08.2014Torpedo Moscow0-3Krasnodar
14.08.2015Amkar1-1Anzhi Makhachkala
14.08.2015Spartak Moscow1-2CSKA Moscow
15.08.2015Kuban Krasnodar0-1Lokomotiv Moscow
15.08.2015Zenit St. Petersburg0-2Amkar
16.08.2015Dinamo Moscow1-0Ural
16.08.2015Lokomotiv Moscow0-0Terek Grozny
16.08.2015Rostov1-1Mordovia Saransk
17.08.2015Mordovia Saransk0-1FK Ufa
6. Hafta
29.08.2014Ural0-1Terek Grozny
30.08.2014Mordovia Saransk1-0Torpedo Moscow
30.08.2014Arsenal Tula0-1Kuban Krasnodar
31.08.2014Lokomotiv Moscow0-1Zenit St. Petersburg
21.08.2015Terek Grozny1-1Dinamo Moscow
22.08.2015Amkar1-3Spartak Moscow
22.08.2015Anzhi Makhachkala1-1Ural
22.08.2015CSKA Moscow2-1Rostov
23.08.2015Krasnodar0-0Dinamo Moscow
23.08.2015FK Ufa0-3Lokomotiv Moscow
24.08.2015Krylya Sovetov3-0Kuban Krasnodar
24.08.2015Rubin Kazan1-3FK Ufa
7. Hafta
13.09.2014Arsenal TulaCSKA Moscow
13.09.2014CSKA Moscow2-1Arsenal Tula
14.09.2014Krasnodar0-2FK Ufa
15.09.2014Amkar2-1Ural
15.09.2014Terek Grozny0-0Kuban Krasnodar
28.08.2015Rostov1-0Rubin Kazan
28.08.2015Ural3-3Terek Grozny
29.08.2015Zenit St. Petersburg1-3Dinamo Moscow
29.08.2015Spartak Moscow1-2Torpedo Moscow
29.08.2015Dinamo Moscow2-0FK Ufa
30.08.2015Lokomotiv Moscow2-1Mordovia Saransk
30.08.2015Mordovia Saransk2-1Rubin Kazan
30.08.2015Kuban Krasnodar0-1CSKA Moscow
8. Hafta
19.09.2014Arsenal Tula0-1Mordovia Saransk
20.09.2014Rostov0-5Zenit St. Petersburg
20.09.2014Kuban Krasnodar2-1Rubin Kazan
22.09.2014Torpedo Moscow1-3Dinamo Moscow
12.09.2015Rubin KazanLokomotiv Moscow
12.09.2015CSKA MoscowLokomotiv Moscow
12.09.2015AmkarKrasnodar
13.09.2015KrasnodarDinamo Moscow
13.09.2015Spartak MoscowTerek Grozny
13.09.2015Anzhi MakhachkalaTerek Grozny
14.09.2015Krylya SovetovMordovia Saransk
14.09.2015FK UfaUral
9. Hafta
28.09.2014Krasnodar3-0Arsenal Tula
29.09.2014Rubin Kazan2-1Torpedo Moscow
18.09.2015UralCSKA Moscow
18.09.2015Terek GroznyRostov
18.09.2015Mordovia SaranskFK Ufa
18.09.2015Lokomotiv MoscowAmkar
18.09.2015Zenit St. PetersburgSpartak Moscow
18.09.2015Kuban KrasnodarSpartak Moscow
18.09.2015Dinamo MoscowKuban Krasnodar
18.09.2015RostovAnzhi Makhachkala
10. Hafta
18.10.2014Lokomotiv Moscow2-1Terek Grozny
19.10.2014Ural2-0Spartak Moscow
19.10.2014Arsenal Tula1-1Rostov
20.10.2014FK Ufa1-1Torpedo Moscow
25.09.2015Rubin KazanMordovia Saransk
25.09.2015CSKA MoscowKuban Krasnodar
25.09.2015AmkarDinamo Moscow
25.09.2015KrasnodarZenit St. Petersburg
25.09.2015Anzhi MakhachkalaFK Ufa
25.09.2015Krylya SovetovDinamo Moscow
25.09.2015RostovKuban Krasnodar
25.09.2015Spartak MoscowZenit St. Petersburg
11. Hafta
25.10.2014Torpedo Moscow0-0Kuban Krasnodar
25.10.2014Amkar2-0Rostov
26.10.2014Spartak Moscow1-1Lokomotiv Moscow
27.10.2014Krasnodar2-0Terek Grozny
02.10.2015Kuban KrasnodarAnzhi Makhachkala
02.10.2015FK UfaCSKA Moscow
02.10.2015UralArsenal Tula
02.10.2015Zenit St. PetersburgMordovia Saransk
02.10.2015Dinamo MoscowRubin Kazan
02.10.2015Terek GroznyRubin Kazan
02.10.2015Mordovia SaranskSpartak Moscow
02.10.2015Lokomotiv MoscowAmkar
12. Hafta
02.11.2014Lokomotiv Moscow4-2Dinamo Moscow
02.11.2014Mordovia Saransk2-1Krasnodar
03.11.2014Terek Grozny1-0FK Ufa
03.11.2014Torpedo Moscow0-1Arsenal Tula
17.10.2015CSKA MoscowZenit St. Petersburg
17.10.2015Kuban KrasnodarSpartak Moscow
17.10.2015RostovUral
17.10.2015Rubin KazanAmkar
17.10.2015Krylya SovetovTerek Grozny
17.10.2015Anzhi MakhachkalaKrasnodar
17.10.2015AmkarDinamo Moscow
17.10.2015Spartak MoscowLokomotiv Moscow
13. Hafta
08.11.2014Torpedo Moscow0-1Lokomotiv Moscow
08.11.2014Amkar0-1Mordovia Saransk
09.11.2014Spartak Moscow2-0Arsenal Tula
23.10.2015Dinamo MoscowCSKA Moscow
23.10.2015FK UfaRostov
23.10.2015KrasnodarRubin Kazan
23.10.2015UralKuban Krasnodar
23.10.2015Zenit St. PetersburgTerek Grozny
23.10.2015Terek GroznyCSKA Moscow
23.10.2015Mordovia SaranskKuban Krasnodar
23.10.2015Lokomotiv MoscowRostov
14. Hafta
19.11.2014Terek GroznyTorpedo Moscow
19.11.2014Rubin KazanZenit St. Petersburg
19.11.2014Mordovia SaranskDinamo Moscow
22.11.2014Ural1-3Rubin Kazan
22.11.2014Torpedo Moscow2-1Rostov
22.11.2014Krasnodar2-1CSKA Moscow
23.11.2014Arsenal Tula4-0FK Ufa
23.11.2014Dinamo Moscow3-0Terek Grozny
23.11.2014FK UfaLokomotiv Moscow
24.11.2014Lokomotiv Moscow0-0Ural
30.10.2015AmkarArsenal Tula
30.10.2015RostovDinamo Moscow
30.10.2015Krylya SovetovKrasnodar
30.10.2015Anzhi MakhachkalaRubin Kazan
30.10.2015CSKA MoscowAmkar
30.10.2015Kuban KrasnodarKrasnodar
30.10.2015Spartak MoscowRostov
30.10.2015Zenit St. PetersburgKuban Krasnodar
15. Hafta
23.11.2014Zenit St. PetersburgKuban Krasnodar
23.11.2014AmkarArsenal Tula
23.11.2014Spartak MoscowMordovia Saransk
23.11.2014Torpedo MoscowRostov
28.11.2014Rostov1-1Amkar
29.11.2014CSKA Moscow5-0FK Ufa
29.11.2014Kuban Krasnodar1-1Torpedo Moscow
29.11.2014Arsenal Tula1-2Ural
06.11.2015Rubin KazanDinamo Moscow
06.11.2015Lokomotiv MoscowSpartak Moscow
06.11.2015Mordovia SaranskZenit St. Petersburg
06.11.2015Dinamo MoscowTerek Grozny
06.11.2015FK UfaLokomotiv Moscow
06.11.2015KrasnodarCSKA Moscow
06.11.2015UralRubin Kazan
06.11.2015Terek GroznyKrasnodar
16. Hafta
02.12.2014Arsenal Tula0-1Ural
03.12.2014Terek Grozny0-1Krasnodar
03.12.2014Rubin Kazan0-1Dinamo Moscow
21.11.2015Kuban KrasnodarTorpedo Moscow
21.11.2015RostovAmkar
21.11.2015CSKA MoscowFK Ufa
21.11.2015Mordovia SaranskZenit St. Petersburg
21.11.2015Lokomotiv MoscowSpartak Moscow
21.11.2015AmkarRubin Kazan
21.11.2015Zenit St. PetersburgUral
21.11.2015Spartak MoscowRostov
17. Hafta
06.12.2014Kuban Krasnodar0-1CSKA Moscow
06.12.2014Zenit St. Petersburg4-0Krasnodar
08.12.2014Rostov0-1Arsenal Tula
08.12.2014Torpedo Moscow2-2FK Ufa
08.12.2014Spartak Moscow2-0Ural
08.12.2014Mordovia Saransk0-1Rubin Kazan
27.11.2015Dinamo MoscowAmkar
27.11.2015Krylya SovetovAmkar
27.11.2015FK UfaKuban Krasnodar
27.11.2015UralMordovia Saransk
27.11.2015Rubin KazanSpartak Moscow
27.11.2015Anzhi MakhachkalaCSKA Moscow
27.11.2015KrasnodarRostov
27.11.2015Terek GroznyLokomotiv Moscow
18. Hafta
07.03.2015Terek Grozny1-2CSKA Moscow
09.03.2015Rubin Kazan1-0Arsenal Tula
01.12.2015RostovLokomotiv Moscow
01.12.2015Zenit St. PetersburgUral
01.12.2015Spartak MoscowKrasnodar
01.12.2015Kuban KrasnodarMordovia Saransk
01.12.2015Dinamo MoscowFK Ufa
01.12.2015AmkarTorpedo Moscow
01.12.2015Lokomotiv MoscowUral
01.12.2015Mordovia SaranskTerek Grozny
19. Hafta
14.03.2015Lokomotiv Moscow0-1Arsenal Tula
15.03.2015Spartak Moscow1-0Dinamo Moscow
15.03.2015Torpedo Moscow1-1Zenit St. Petersburg
16.03.2015Rostov2-1Kuban Krasnodar
01.03.2016CSKA MoscowMordovia Saransk
01.03.2016FK UfaAmkar
01.03.2016Rubin KazanTerek Grozny
01.03.2016KrasnodarUral
01.03.2016Anzhi MakhachkalaAmkar
01.03.2016Krylya SovetovRostov
01.03.2016Terek GroznyLokomotiv Moscow
01.03.2016UralDinamo Moscow
20. Hafta
20.03.2015FK Ufa0-2Krasnodar
21.03.2015Torpedo Moscow0-1Spartak Moscow
21.03.2015Arsenal Tula1-4CSKA Moscow
21.03.2015CSKA MoscowArsenal Tula
21.03.2015Rubin Kazan2-0Rostov
11.03.2016Kuban KrasnodarTerek Grozny
11.03.2016UralAmkar
11.03.2016Mordovia SaranskLokomotiv Moscow
11.03.2016Zenit St. PetersburgRubin Kazan
11.03.2016Dinamo MoscowZenit St. Petersburg
11.03.2016Spartak MoscowAmkar
11.03.2016Lokomotiv MoscowFK Ufa
11.03.2016RostovCSKA Moscow
21. Hafta
04.04.2015Dinamo Moscow2-2Lokomotiv Moscow
04.04.2015Spartak Moscow1-1Kuban Krasnodar
05.04.2015Arsenal Tula1-3Torpedo Moscow
05.04.2015Zenit St. Petersburg2-1CSKA Moscow
05.04.2015Ural0-1Rostov
18.03.2016CSKA MoscowKuban Krasnodar
18.03.2016Krylya SovetovZenit St. Petersburg
18.03.2016Rubin KazanMordovia Saransk
18.03.2016KrasnodarMordovia Saransk
18.03.2016FK UfaTerek Grozny
18.03.2016Terek GroznyUral
18.03.2016AmkarRubin Kazan
18.03.2016Anzhi MakhachkalaSpartak Moscow
22. Hafta
07.04.2015Rubin Kazan1-2Krasnodar
08.04.2015CSKA Moscow1-2Dinamo Moscow
09.04.2015Arsenal Tula1-0Spartak Moscow
02.04.2016Zenit St. PetersburgCSKA Moscow
02.04.2016Dinamo MoscowKrasnodar
02.04.2016UralFK Ufa
02.04.2016RostovFK Ufa
02.04.2016Kuban KrasnodarUral
02.04.2016Terek GroznyZenit St. Petersburg
02.04.2016Mordovia SaranskAmkar
02.04.2016Lokomotiv MoscowTorpedo Moscow
23. Hafta
12.04.2015Zenit St. Petersburg1-1Rubin Kazan
12.04.2015Dinamo Moscow2-1Mordovia Saransk
13.04.2015Ural2-0Lokomotiv Moscow
13.04.2015Torpedo Moscow0-0Terek Grozny
13.04.2015Rostov2-1Spartak Moscow
08.04.2016Krylya SovetovLokomotiv Moscow
08.04.2016Rubin KazanDinamo Moscow
08.04.2016CSKA MoscowMordovia Saransk
08.04.2016Anzhi MakhachkalaRostov
08.04.2016AmkarCSKA Moscow
08.04.2016Spartak MoscowKuban Krasnodar
08.04.2016FK UfaArsenal Tula
08.04.2016KrasnodarKuban Krasnodar
24. Hafta
18.04.2015Rubin Kazan2-1Ural
19.04.2015CSKA Moscow1-1Krasnodar
20.04.2015Arsenal TulaAmkar
20.04.2015Amkar0-1Arsenal Tula
20.04.2015Rostov1-0Torpedo Moscow
15.04.2016FK UfaLokomotiv Moscow
15.04.2016Dinamo MoscowKrylya Sovetov
15.04.2016Zenit St. PetersburgSpartak Moscow
15.04.2016UralRubin Kazan
15.04.2016Terek GroznyDinamo Moscow
15.04.2016Mordovia SaranskSpartak Moscow
15.04.2016Lokomotiv MoscowFK Ufa
15.04.2016Kuban KrasnodarZenit St. Petersburg
25. Hafta
24.04.2015Mordovia Saransk2-1Ural
24.04.2015FK Ufa3-2Kuban Krasnodar
25.04.2015Torpedo Moscow0-2CSKA Moscow
26.04.2015Zenit St. Petersburg1-0Arsenal Tula
23.04.2016RostovDinamo Moscow
23.04.2016AmkarTerek Grozny
23.04.2016Spartak MoscowRubin Kazan
23.04.2016Krylya SovetovUral
23.04.2016KrasnodarLokomotiv Moscow
23.04.2016Anzhi MakhachkalaKuban Krasnodar
23.04.2016Rubin KazanTerek Grozny
23.04.2016CSKA MoscowDinamo Moscow
26. Hafta
02.05.2015Spartak Moscow1-1Zenit St. Petersburg
02.05.2015Rostov0-1Terek Grozny
03.05.2015Torpedo Moscow2-2Rubin Kazan
03.05.2015Amkar1-1Lokomotiv Moscow
03.05.2015Kuban Krasnodar1-2Dinamo Moscow
04.05.2015CSKA Moscow3-1Ural
04.05.2015Arsenal Tula0-3Krasnodar
30.04.2016Mordovia SaranskRostov
30.04.2016Zenit St. PetersburgKuban Krasnodar
30.04.2016UralCSKA Moscow
30.04.2016Terek GroznyKrylya Sovetov
30.04.2016FK UfaMordovia Saransk
30.04.2016Dinamo MoscowAmkar
30.04.2016KrasnodarAnzhi Makhachkala
30.04.2016Lokomotiv MoscowSpartak Moscow
27. Hafta
08.05.2015Ural1-1FK Ufa
10.05.2015Dinamo Moscow0-0Torpedo Moscow
10.05.2015Lokomotiv Moscow1-3CSKA Moscow
10.05.2015Zenit St. Petersburg3-0Rostov
11.05.2015Mordovia Saransk1-0Arsenal Tula
11.05.2015Krasnodar1-1Amkar
11.05.2015Terek Grozny4-2Spartak Moscow
06.05.2016Rubin KazanKuban Krasnodar
06.05.2016Krylya SovetovFK Ufa
06.05.2016Anzhi MakhachkalaZenit St. Petersburg
06.05.2016Spartak MoscowDinamo Moscow
06.05.2016RostovLokomotiv Moscow
06.05.2016Kuban KrasnodarMordovia Saransk
06.05.2016CSKA MoscowTerek Grozny
06.05.2016AmkarUral
28. Hafta
16.05.2015Amkar1-0Kuban Krasnodar
16.05.2015Arsenal Tula1-1Terek Grozny
17.05.2015Spartak Moscow0-4CSKA Moscow
10.05.2016Dinamo MoscowRostov
10.05.2016Terek GroznyAmkar
10.05.2016FK UfaZenit St. Petersburg
10.05.2016KrasnodarTorpedo Moscow
10.05.2016Lokomotiv MoscowRubin Kazan
10.05.2016Mordovia SaranskRostov
10.05.2016UralDinamo Moscow
10.05.2016Rubin KazanAnzhi Makhachkala
29. Hafta
23.05.2015Torpedo Moscow3-1Ural
24.05.2015Krasnodar2-1Rostov
24.05.2015Dinamo Moscow2-2Arsenal Tula
24.05.2015Mordovia Saransk1-0Terek Grozny
25.05.2015Lokomotiv Moscow1-1Kuban Krasnodar
13.05.2016CSKA MoscowRubin Kazan
13.05.2016Spartak MoscowFK Ufa
13.05.2016Zenit St. PetersburgLokomotiv Moscow
13.05.2016RostovUral
13.05.2016Kuban KrasnodarDinamo Moscow
13.05.2016Krylya SovetovRubin Kazan
13.05.2016Anzhi MakhachkalaMordovia Saransk
13.05.2016AmkarZenit St. Petersburg
30. Hafta
30.05.2015Torpedo Moscow2-0Mordovia Saransk
30.05.2015Rostov1-1CSKA Moscow
30.05.2015Zenit St. Petersburg1-0Lokomotiv Moscow
30.05.2015Kuban Krasnodar5-1Arsenal Tula
30.05.2015Spartak Moscow3-3Amkar
21.05.2016Dinamo MoscowKrasnodar
21.05.2016FK UfaRubin Kazan
21.05.2016Terek GroznyUral
21.05.2016KrasnodarAmkar
21.05.2016Krylya SovetovAnzhi Makhachkala
21.05.2016Rubin KazanCSKA Moscow
21.05.2016Lokomotiv MoscowMordovia Saransk
21.05.2016UralKuban Krasnodar