• Ana Sayfa
  • Foto Galeri
  • Video Galeri
Güray Vural antrenmanda!
Rizeliler Belözoğlunu protesto etti!
Yanalın şok eden isteği!
Trabzonspor’dan ilk Burak Yılmaz mesajı





PUAN DURUMU
Takım O G B M P
1Fenerbahçe21154249
2Beşiktaş18142244
3Galatasaray2097434
4Medipol Başakşehir20104634
5Akhisar Belediyespor2096533
6Torku Konyaspor2096533
7Kasımpaşa2187631
8Gaziantepspor2075826
9Osmanlıspor FK2074925
10Çaykur Rizespor2067725
11Bursaspor20811125
12Trabzonspor1973924
13Antalyaspor2066824
14Kayserispor2057822
15Gençlerbirliği20641022
16Medicana Sivasspor20281014
17Mersin İdmanyurdu19351114
18Eskişehirspor20421414
Detaylı Puan Durumu ve Fikstür İçin Tıklayınız