• Ana Sayfa
  • Foto Galeri
  • Video Galeri
Yanal o mevkiye oyuncu istiyor
Türkiyenin birincisi Trabzonspor
Hacıosmanoğlu ile işim olmaz!
Trabzonsporda ayrılık








PUAN DURUMU
Takım O G B M P
1Fenerbahçe17123239
2Beşiktaş17122338
3Galatasaray17122338
4Bursaspor1785429
5İstanbul Başakşehir1777328
6Trabzonspor1768326
7Gaziantepspor1773724
8Mersin İdmanyurdu1765623
9Kasımpaşa1765623
10Gençlerbirliği1757522
11Akhisar Belediyespor1746718
12Kayseri Erciyesspor1738617
13Eskişehirspor1738617
14Torku Konyaspor1745817
15Karabükspor17431015
16Çaykur Rizespor1735914
17Sivasspor1735914
18Balıkesirspor17331112
Detaylı Puan Durumu ve Fikstür İçin Tıklayınız