• Ana Sayfa
  • Foto Galeri
  • Video Galeri
Cardozo müjdesi
İtalyadan Trabzonspora kötü haber!
Trabzonsporu unutamadı!
Trabzonspor bu ismin peşinde!    Trabzonspor haber - ts haberleri



PUAN DURUMU
Takım O G B M P
1Galatasaray34245577
2Fenerbahçe34228474
3Beşiktaş34216769
4İstanbul Başakşehir341514559
5Trabzonspor341512757
6Bursaspor34169957
7Mersin İdmanyurdu341381347
8Torku Konyaspor3412101246
9Gençlerbirliği3410101440
10Gaziantepspor341171640
11Eskişehirspor349121339
12Akhisar Belediyespor349111438
13Kasımpaşa349101537
14Çaykur Rizespor34991636
15Sivasspor34991636
16Karabükspor34772028
17Kayseri Erciyesspor345121727
18Balıkesirspor34691927
Detaylı Puan Durumu ve Fikstür İçin Tıklayınız
Trabzon Haberleri