• Ana Sayfa
  • Foto Galeri
  • Video Galeri
Hurma 9 futbolcuyu geçti!
Trabzonsporun elinden kaçan yıldız!
TS taraftarı futbolcu Türkiyeye mi geliyor?
TSnin eski kalecisi geri dönüyor!



PUAN DURUMU
Takım O G B M P
1Galatasaray33244576
2Fenerbahçe33218471
3Beşiktaş34216769
4İstanbul Başakşehir331513558
5Bursaspor33168956
6Trabzonspor331511756
7Mersin İdmanyurdu331371346
8Torku Konyaspor331291245
9Gençlerbirliği3410101440
10Gaziantepspor341171640
11Eskişehirspor349121339
12Akhisar Belediyespor349111438
13Kasımpaşa339101437
14Sivasspor33981635
15Çaykur Rizespor33981635
16Karabükspor34772028
17Kayseri Erciyesspor345121727
18Balıkesirspor34691927
Detaylı Puan Durumu ve Fikstür İçin Tıklayınız
Trabzon Haberleri